قرص های ماشین ظرفشویی فینیش مکس ، کوانتوم

آشنایی با ویژگی های قرص ماشین ظرفشویی فینیش

مقدمه :

بسیاری از افراد توجه زیادی به هدررفت آب در زمان شستن آب به دلیل شرایط بحران آب دارند. از طرف دیگر نیز افرادی هستند که شستن ظرف های کثیف را خوشایند می دانند. از این رو، استفاده از ماشین ظرفشویی برای هر دو دسته افراد، راه حل مناسبی می باشد. اما نکته مهم برای عملکرد مناسب ظرفشویی و شستشوی کامل و بی نقص ظروف، استفاده از قرص ماشین ظرفشویی مناسب و باکیفیت است. از میان قرص ظرفشویی های مختلف قرص ماشین ظرفشویی فینیش ، به دلیل مشخصات منحصر به فرد آن، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

مشخصات قرص ماشین ظرفشویی فینیش چیست؟

یکی از پرفروش ترین و معروف ترین برندهای قرص ظرفشویی، فینیش است که با بیش از شصت سال سابقه کاری، قرص های خود را در سه دسته معمولی، همه کاره، کوانتوم به بازار عرضه می کند. از این میان، قرص ظرفشویی کوانتوم به دلیل قابلیت جلادهندگی، وجود ترکیبات منحصر به فرد و قابلیت شست و شوی مناسب ظروف مورد توجه قرار دارد. به طوری که قرص ماشین ظرفشویی فینیش امکان از بین بردن لکه های سخت را داشته و بدون نیاز به مواد دیگر مانند نمک و جلادهنده، ظروف را به صورت کاملا براق و تمیز تحویل می دهد. 
از دیگر مشخصات این نوع قرص ماشین ظرفشویی کوانتوم، از بین بردن عطر و طعم غذاها است؛ به طوری که بسیاری از افراد، استفاده از این نوع قرص را به عنوان راهی مناسب برای از بین بردن طعم و بوی مواد غذایی باقی مانده روی ظرف، لکه های خشک شده بر روی ظروف و نیز چربی زدایی، در نظر گرفته اند. به این ترتیب، حس ناخوشایند ناشی از ادغام بو و طعم غذاها برطرف می شود. به علاوه، کف ایجاد شده برای شستن ظرف ها به گونه ای است که سریع پاک شده و اثری از آن روی ظروف باقی نمی ماند. از این رو، بر خلاف مواد شوینده دیگر، سلامت افراد را تضمین خواهد کرد.
استفاده از قرص با کیفیت مناسب برای طول عمر ماشین ظرفشویی، ضروری است. قرص ظرفشویی فینیش امکان تمیز شستن ظروف و ماشین ظرفشویی را به طور همزمان فراهم می کند و هیچ گونه اثری از مواد غذایی را در دستگاه و نیز لوله ها باقی نخواهد گذاشت. هم چنین، با قابلیت جلوگیری از رسوب، باعث افزایش طول عمر ماشین ظرفشویی می شود. 
مزیت دیگر قرص ماشین ظرفشویی فینیش، امکان استفاده راحت از آن است و اثری از ریخت و پاش و بی نظمی ناشی از به کارگیری آن ها وجود ندارد. همچنین، بر خلاف انواع دیگر قرص ظرفشویی، امکان به کارگیری این قرص ها در دمای پایین همراه با حفظ کیفیت شست و شوی ظروف وجود دارد. به همین دلیل، در صورت عدم دسترسی به آب گرم، می توان باز هم از وجود ظروف براق و پاک خود، لذت برد.